KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15249237
nr 1524 9237
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, blandteknik, 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:10:36
21/2 22:25:52
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt